ARALIK AYI MUHTARLAR VE GÜVENLİK TOPLANTILARI YAPILDI
 
 
İlçemiz Kaymakamı Hasan AKBULUT Başkanlığında İlçe Jandarma Komutanı Musa BAŞ, İlçe Emniyet Amir V. Faruk GÜNEŞ, İlçe Yazı İşleri Müdür Mehmet Ali KARAKAŞ, Birlik Müdürü Nurullah SAVAŞ, köy ve mahalle muhtarlarının katılımı ile bugün saat 10:30 da Aralık ayı muhtarlar toplantısı ve saat 11:00 da Güvenlik Toplantısı yapıldı.
 
Muhtarlar toplantısında; Köylerdeki çöplerin toplanması, çöp konteynırı eksik olan yerlerin tamamlanması, yol kenarında bulunan görüşü, yol güvenliğini ve çalışmaları olumsuz etkileyen çok yıllık bitkilerin kesilmesi, yol kenarlarına tehlike oluşturabilecek malzeme bırakılmaması, köy yol alt yapısı ve içme suyu problemlerinin çözüme kavuşturulması, kış dönemi nedeniyle kronik hastaların ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri alması konusunda uyarılması, kaçak ve ruhsatsız yapıların tespiti konuları görüşüldü.
 
Güvenlik toplantısında; yaylalarda yaşam malzemesi bırakılmaması, köy ve mahallelerde duyarlı olunması, kış şartları nedeniyle trafik tedbirleri konusunda vatandaşlarımızın uyarılması vb. konular görüşüldü.